HLEDAT:
PÁR SLOV O KATALOGU LEVNÉ OBCHODY

Proč tento seznam katalogů a rejstřík firem vznikl:
Tato část našeho serveru MsBox.cz - Seznam katalogů, katalog firem a katalog obchodů je již sice starší projekt, který vznikl 20.7.2009. Původně to měl být pouze jednoduchý seznam katalogů pro naše vlastní potřeby, ale nakonec jsme se rozhodli, že funkcionality rozšíříme a vytvoříme také komplexní služby pro obchody a firmy a tak se položil základ pro níže uvedené celky.

Katalog obchodů a Katalog zboží - a nakonec, když se zrodila myšlenka katalogu firem, řekli jsme si proč také neudělat svůj katalog obchodů a seznam zboží a všechny výše zmíněné služby nezkombinovat a nabízet jako celek. Již nyní můžete svůj obchod registrovat do katalogu obchodů, katalog zboží bude spuštěn následně na základě našic časových možností. A opět jakmile budou všechny funkcionality seznamu zboží dodělány, bude celý katalog zboží graficky zpracován a umístěn na prestižnější adresu www.LevneObchody.cz

Seznam katalogů - na internetu je existují nějaké seznamy katalogů, ale to podstatné co chybí je udržovaný seznam s možností značení, kde jsem který odkaz svých stránek registroval, možnost sdílet tuto databázi katalogů s více administrátory a udržovat tak přehledný seznam katalogů. Tato služba je vhodný pro každého, kdo chce více zviditelnit své stránky, kdo chce mít přehled o svých registracích do katalogů, mít přehled o nově vzniklých katalozích a prostě vše potřebné pro zlepšení návštěvnosti stránek. Funkcionalita se stále vyvíjí.

Novinky:
11.8.2022 - Pracujeme na kompletním grafické předělání katalogu

Bottom footer content here...

Obchodní rejstřík firem Levné obchody, zboží Inzertní noviny